Zapraszamy na I Mistrzostwa Grudziądza Osób Niepełnosprawnych i Przyjaciół w Bocci

SZANOWNI PAŃSTWO

Serdecznie zapraszamy na

I MISTRZOSTWA GRUDZIĄDZA

OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH I PRZYJACIÓŁ

W BOCCI

organizowane przez Stowarzyszenie Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych „TO–MY” z siedzibą przy ul. Śniadeckich 21/22 w Grudziądzu, współfinansowane ze środków gminy – miasto Grudziądz, pod patronatem Prezesa MPGN w Grudziądzu.

Zawody odbędą się w sobotę 10 czerwca 2017r., w hali sportowej „STAL” Grudziądz w Mniszku, ul. Sportowców 3. Uroczyste otwarcie zawodów odbędzie się o godzinie 900, szczegółowy regulamin i karty zgłoszeniowe będziemy przesyłać zainteresowanym podmiotom po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym lub mailowym.

Chętne drużyny – 3 osobowe (składające się z dwóch osób z niepełnosprawnością i jednej osoby pełnosprawnej), zapraszamy do zapisywania się do dnia 12 maja 2017r., na kontakt:

Hanna Lewandowska – kierownik WTZ: Tel. 605 601 773,

Fax. 56 696 82 00 lub tomy.wtz@wp.pl