Zasady bezpieczeństwa

14 czerwca 2017

Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa jest niezwykle ważne, ponieważ może uratować zdrowie, a w niektórych wypadkach nawet życie. Należy wiedzieć, jak się zachować w sytuacjach zagrożenia, a różnorakie ćwiczenia przygotują każdego na różne ewentualności.
W tym celu w dniu 14.06.2017 w naszym Warsztacie została przeprowadzona próbna ewakuacja budynku na wypadek pożaru. Dowiedzieliśmy się, jak wygląda akcja przyjazdu strażaków, procedura opuszczania zagrożonego budynku, ewakuacja ludzi, a także jak strażacy sprawdzają czy zagrożenie już minęło.
Dzisiejszy dzień nauczył nas czegoś nowego, ale miejmy nadzieję, że nie będziemy musieli przekonywać się na własnej skórze, czy dobrze przyswoiliśmy sobie nowo nabyte wiadomości….