III Mistrzostwa w Bocci

8 czerwca 2019

Obszerna fotorelacja z III Mistrzostw Grudziądza Osób Niepełnosprawnych i Przyjaciół w Bocci, które odbyły się 8 czerwca na hali sportowej Arena w Mniszku. Do rozgrywek stanęło 25 drużyn. Kilkugodzinne zmagania wyłoniły zwycięzców. W tym roku jest to zespół prezentujący Warsztat Terapii Zajęciowej w Grudziądzu, w składzie: M. Rumocka, J. Piórkowska oraz M. Waleron. Panie szły jak burza, stając do walki w finale z niepokonaną drużyną z Centrum Rehabilitacji im. ks. biskupa Jana Chrapka w składzie: R.Diksa, B.Diksa, M. Brzeziński ,którzy ostatecznie zajęli II miejsce. Wielką niespodziankę sprawiła niepozorna, ale zawzięta drużyna z WTZ w Grudziądzu, która uplasowała się na III miejscu (A. Waleron, S. Czajka, D. Talpa).