Zimowy spacer

13 listopada 2019

Miesiąc mija nam bardzo intensywnie. 13 listopada braliśmy udział w Turnieju Tańca Towarzyskiego, było to nowe doświadczenie dla zawodników. Prezentowali nas Daria Murszewska i Marcin Pawelczyk oraz Ewa Cukrowska i Sebastian Spakowski. Były emocje, piękna aranżacja, kostiumy i rewelacyjna atmosfera. Dziękujemy za zaproszenie od Warsztatu Terapii Zajęciowej „Karczemka”.
Dzień później dwie trzyosobowe drużyny z naszego Warsztatu po raz kolejny walczyły podczas XIX Toruńskich Zawodów we Wspinaczce Sportowej Osób Niepełnosprawnych w Toruniu. Poziom był wysoki, ale my również dobrze przygotowani. Dziękujemy za zaangażowanie Sebastianowi S., Grzegorzowi, Kamilowi, Jakubowi, Damianowi i Piotrowi.
Już za tydzień grupa muzyczna wyrusza na przesłuchania II etapu konkursu fART w Bydgoszczy. Gratulujemy osobom, które próbowały swoich sił w konkursach rękodzielniczych i fotograficznym, pamiętajcie, że liczy się Wasza praca i wkład własny, wygrana jest tylko dodatkiem. Najlepszym przykładem jest nasza koleżanka Karolina Kaczor, która rysuje przede wszystkim dla siebie i z własnej inicjatywy, a od pewnego czasu jej pasja przekłada się na kolejne sukcesu. Jeśli w nasza pracę wkładamy serce, inni to widzą
Skip to content